Medizin Preloader
Sold out

EYELASH BOOSTER stimulator elixir 2.7ml

22.85

Serum Stimulues Qerpikësh
Stimulon rritjen natyrale të qerpikëve
Zgjatë dhe forcon qerpikët
Për qerpikë të bukur dhe natyral

Origjina: Gjermani

S’ka stok

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

Brands:: Medipharma
Brands

Përshkrimi

Përbërja e produktit Eyelash Booster:

 • Kafeina: Stimulon qarkullimin e gjakut dhe aktivizon rritjen e qerpikëve
 • Acidi Hyaluronik: Mbron lëkurën, e bën qerpikun elastik, i jep qepallave një pamje të shëndetshme. Stimulon rigjenerimin e qimeve
 • Arginina: aktivizon funskionin e enëve te vogla, siguron depërtimin në rrënjën e qimes të substancave minerale dhe vitaminave, duke kontribuar në rritje
 • Pantenoli: Mbronë folikujt e qimeve

E testuar dermatologjikisht

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën