Medizin Preloader

LACALUT Mouthwash WHITENING MICELAR 500ml

4.49

Në mënyrë efektive lufton bakteret e dëmshme në hapësirat ndërdentale falë teknologjisë inovative micelare. Eleminon njollën dhe siguron butësisht dhëmbë më të bardhë Sasia 500 ml

Origjina: Gjermani

Free delivery to all order above 5 EUR.

0090158
Brands:: Lacalut
Brands

Description

Forcon dhe rimeleralizon dhëmbët me fluor Mbron në mënyrë efektive kundër njollosjes së re, madje edhe në zona me vështirësi siguron një frymë të freskët .FRESH MINT

Studim dentar me 20 testues mbi 4 javë

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën