Medizin Preloader

ANGI SEPT Pastila me shije sherebele a24

3.85

Angi Sept me shije sherebelë, janë një ndihmë efektive për irritimin e fytit dhe zgavrën e gojës.

Origjina: Gjermani

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

0090002
Brands:: Mucoplant
Brands

Përshkrimi

 • Ato përmbajnë aromën natyrale të sherebelës, efekti i dobishëm terapeutik i së cilës, në mukozën e zgavrës së gojë dhe faringut është i njohur për shekuj.
 • Shpërbërja e ngadaltë në gojë zbulon shijen aromatike të sherebeles me një efekt qetësues në fyt dhe kështu mundësohet hapja e rrugëve të frymëmarrjes.
 • Angi Sept me shije sherebele ka një veprim të shpejtë, tolerohen mirë dhe kanë shije të këndshme.

Metoda e aplikimit:

Të rriturit dhe fëmijët më të vjetër se 6 vjeç shkrijnë një pastile në gojë çdo 2-3 orë.

Preferohet për fëmijë mbi 6 vjeç.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën