Medizin Preloader

ZDROVIT APURETIN SLIM 60 kapsula

10.95

Në mënyrë natyrale eliminon ujin e tepërt nga trupi, shpejton metabolizmin dhe zvogëlon peshën e trupit

Përshpejton metabolizmin

Ndihmon në mbipeshë

Ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ (efekt antioxidant)

Origjina: Europë-Poloni

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

Brands:: Zdrovit
Brands

Përshkrimi

APURETIN SLIM kapsula

 • Eliminon ujin e tepërt nga trupi, shpejton metabolizmin dhe zvogëlon peshën e trupit.
 • Përshpejton metabolizmin
 • Ndihmon në mbipeshë
 • Ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ

Përbërësit:

 • Kalcium
 • Boronicë
 • Ekstrakt hithre
 • Uthull molle
 • Zink – citrat
 • Ekstrakt të piperit të zi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën