Medizin Preloader

APURETIN SLIM 60kapsula

10.95

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

Brands:: Zdrovit
Brands

Përshkrimi

APURETIN SLIM kapsula Në një mënyrë natyrale eliminon ujin e tepërt nga trupi, shpejton metabolizmin dhe zvogëlon peshën e trupit. • Përshpejton metabolizmin. • Ndihmon në një program mbipeshë. • Ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Përbërësit: Kalcium Boronicë Ekstrakt hithre Uthull molle Zink – citrat Ekstrakt të piperit të zi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “APURETIN SLIM 60kapsula”
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën