Medizin Preloader

LACALUT Brushë dhëmbësh AKTIV

2.95

Brushë dhëmbësh kundër gjakderdhjes dhe inflamacionit të mishrave të dhëmbëve.

Rëndësia e një brushe dhëmbësh nuk duhet të nënvlerësohet. Është elementi më i rëndësishëm në procesin e pastrimit.

Origjina: Gjermani

 

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

0090076
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Karakteristikat e brushës Lacalut Aktiv

 • E veçanta e kësaj brushe, është prania e filamenteve të gjata dhe shumë të buta, të cilat janë ideale për kujdesin e mishrave të dëmtuar
 • Forma e veçantë e brushës lejon pastrimin dhëmbëve pa dëmtuar mishrat e dëmtuar
 • Fijet e buta dhe të gjata, pastrojnë smaltin e dhëmbëve
 • Fijet e gjata depërtojnë thellë në të gjitha hapësirat e gojës, duke i masazhuar butësisht mishrat e dhëmbëve

Këshilla për përdorimin

 • Duhet patur parasysh se brusha e dhëmbëve duhet të zëvendësohet, nëse fijet e saj janë deformuar
 • Ndërrimi i brushës së dhëmbëve rekomandohet te jetë mesatarisht çdo 2-3 muaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën