Medizin Preloader

LACALUT Brushë për dhëmbë 4+ VJET

2.89

Brushë LACALUT kids 4+ nuk dëmton smaltin e dhëmbëve të fëmijëve.

Pastrues i cilësisë së lartë të pllakëzave te dhëmbëve, duke përfshirë edhe ato në vende të vështira.

Ka një efekt të lehtë masazhues.

Origjina: Gjermani

 

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

0090079
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

 • Fëmijët mbi 4 vjeç, janë tashmë të përgatitur mirë në botën rreth tyre, pastrimi i dhëmbëve është tashmë pjesë e zakonit të tyre dhe tani është koha për të zëvendësuar brushën aktuale “baby” me një më efektive “Lacalut kids 4+”
 • Fijet e buta me prerje konike dhe Koka e vogël e brushës mundëson pastrimin dhe depërtimin thellë në hapësirën ndërmjet dhëmbeve, duke i masazhuar butësisht mishrat
 • Kjo gjithashtu e bën brushën ideale për higjienën dentare, në rastet kur femijët mbajnë aparate ortodontike
 • Doreza e brushës është e përbërë nga material jo rrëshqites
 • Gjithashtu brusha pëmban Fushën e dozimit të pastës, kjo mundëson përdorim të lehtësuar për fëmijët
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën