Medizin Preloader

LACALUT Brushë për dhëmbë Duo Clean

2.95

LACALUT DUO Clean brusha ka në përbërje fibra të markës Tynex të përpunuar posaçërisht nga DuPont dhe dorezë e bërë nga material jo i rrëshqitshëm.

Origjina: Gjermani

 

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

0090072
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Karakteristikat e fibrave

 • Prerje në formë X të fijeve të forta në zonën e mesit, e cila siguron një pastrim cilësor të sipërfaqes së dhëmbëve dhe hapësirave ndërmjet dhëmbëve
 • Në pjesën e prapme të kokës së brushës, përmban sipërfaqe të veçantë të gomës, e cila lejon të hiqni shtresën bakteriale nga sipërfaqja e gjuhës
 • Brusha LACALUT DUO Clean është projektuar për kujdesin sistemik oral

 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën