Medizin Preloader

DR.THEISS ANTIBAC hygiene hand fluid 100ml

2.00

Xhel per higjienën e duarve
Eleminon bakterët
Përmban Etanol dhe Panthenol

Përdorët pa nevoj të ujit apo sapunit

Origjina: Gjermani

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

0090169
Brands:: Dr.Theiss
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën