Medizin Preloader

ZDROVIT MAXIMAG, Magnez+Vitamin B6, 45 kapsula, 375mg

5.89

Përbërësit: Magnez 375 mg, Vitaminë B6 1.4 mg

Efikas kundër Pagjumësisë, Rraskapitjes, Humbja së përqëndrimit, Humbjës e kujtesës dhe Rënjës së flokëve

Origjina: Europë-Poloni

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

00900165
Brands:: Zdrovit
Brands

Përshkrimi

Magnezi:

 • Rregullator bazë i ciklit qelizor. Aktivizon më shumë se 300 enzime
 • Ndikon në përçueshmërin nervore dhe kontraktimet e muskujve
 • Rregullon rrahjet e zemrës

 

Vitamina B6:

 • I rëndësishëm për funksionimin e duhur të sistemit nervor dhe imunitar
 • Në kombinim me Magnezin, rrite aktivitetin e Mg deri në 40%

 

Sipas e deficitit ndaj Magnezit, paraqiten këto simptome:

 • Pagjumësi
 • Rraskapitje
 • Humbja e përqendrimit
 • Humbja e kujtesës
 • Rënjës së flokëve
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën