Medizin Preloader

LACALUT Pastë dhëmbësh medicinale Flora 75ml

4.39

Pastë dhëmbësh me formulë të veçantë, e cila parandalon dhe trajton HALITOZEN (erën e keqe të gojës).

Origjina: Gjermani

 

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

0090136
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Me formulë të veçantë, e cila parandalon dhe trajton HALITOZEN (erën e keqe të gojës)

Njëkohësisht, rregullon dhe mirëmban mikroflorën bakteriale të gojës

Përmban:

 • Zink glukonat, i cili në kontakt me Sulfurin, e neutralizon atë, e kështu eleminon erën e pakëndshme të gojës
 • Pulegon, i cili gjithashtu në kontakt me komponimet e sulfurit jep ndjesi të freskisë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën