Medizin Preloader

LACALUT Pastë dhëmbësh medicinale Multi effect 5in1

4.30

Lacalut multi-effect është pastë dhëmbësh për një shëndet oral gjithëperfshirës, fale formulës së saj 5 në 1.
Përmban Hidroksiapatit dhe Laktat të kalciumit, të cilët rimineralizojnë dhe forcojnë smaltin e dhëmbit.

Origjina: Gjermani

 

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

0090155
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

 • Lacalut multi-effect është pastë dhëmbësh për një shëndet oral gjithëperfshirës, fale formulës së saj 5 në 1.
 • Përmban Hidroksiapatit dhe Laktat të kalciumit, të cilët rimineralizojnë dhe forcojnë smaltin e dhëmbit.
 • Përdorimi tek fëmijët nën moshën 6 vjeçare: vetëm në sasi të vogël dhe nën vëzhgimin e të rriturëve.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën