Medizin Preloader

LACALUT Pastë dhëmbësh medicinale White Edelweiss 75ml

4.19

Pastë dhëmbësh për rikthimin dhe mirëmbajtjen natyrale të dhëmbëve
Siguron aromë të freskët të gojës
Mundëson zbardhjen dhe remineralizimin efektiv të dhëmbëve
Në sajë të ekstrakteve të bimëve: Edelweiss, Verbena lemon dhe Common sage

Origjina: Gjermani

 

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

0090094
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

Lacalut white Edelweiss ka veprim: antiseptik, anti-inflamator, shërues, astringent, efekt analgjezik dhe antioksidant

Përforcon mishrat e dhëmbëve dhe i mbron kështu nga gjakderdhja dhe njëkohësisht eliminon aromën e pakëndshme të gojës

Përdorimi:
Dhëmbët duhet të lahen 2 herë në ditë për të paktën 3 minuta

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën