Medizin Preloader

PHARMA HYALURON VOLUME buzëkuq për buzë 7 ml (Rose)

8.90

Gjatë viteve, zona e butë dhe e ndjeshme e buzëve është veçanërisht e prekur. Me kalimin e kohës, në buzë shfaqen rrudha të vogla.

PTC Hyaluron Volume Lip Booster ju jep buzëve një pamje më të plotë dhe joshëse.

Origjina: Gjermani

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

009
Brands:: Medipharma
Brands

Përshkrimi

Kombinimi i acidit Hialuronik dhe lipideve të kombinuara për kujdesin e Iëkurës siguron buzë të buta, vëllim të shumëfishtë dhe kujdes afatgjatë. Buzët fitojnë një shkëlqim të Iehtë dhe ton delikat

Metoda e aplikimit:

Aplikoni të paktën dy herë në ditë me ndihmën e sfungjerit të vogël

Sasia e përmbajtjës: 7 ml

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën