Medizin Preloader

LACALUT Mouthwash WHITENING MICELAR 500ml

4.49

Në mënyrë efektive lufton bakteriet e dëmshme në hapësirat ndërdentale, falë teknologjisë inovative micelare.

Eleminon njollat dentare dhe siguron dhëmbë më të bardhë dhe më të shëndetshme

Origjina: Gjermani

 

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

0090158
Brands:: Lacalut
Brands

Përshkrimi

 • Forcon dhe ri-mineralizon dhëmbët përmes fluor-it
 • Mbron në mënyrë efektive kundër njollosjës së dhëmbëve, madje edhe në zona me vështirësi
 • Njëkohësisht siguron aromë të freskët të gojës.
 • Sasia: 500 ml

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
1
  1
  Shporta juaj