Medizin Preloader

MUCOPLANT shurup kundër kollës GOOD NIGHT (gjethe Delli) 100ml

7.50

Mucoplant Shurup Good Night (për gjumë të mirë)
Qetëson kollitjen dhe problemet në rrugët e frymëmarrjes
Përveq Gjethe dellit përmban ekstrakte të trumzës(Thyme Herb), balsam limoni dhe kamomile që ne këte mënyrë qetëson kollën e vrazhdë, sidomos gjatë natës
Ka shije të këndshme dhe mund të rekomandohet vecanerisht për fëmijet për natë të qetë e pa kollitje

Origjina: Gjermani

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

90056
Brands:: Mucoplant
Brands

Përshkrimi

Mënyra e përdorimit:

 • Fëmijët mbi 3 vjeç – gjysëm lugë të vogël (2,5 ml),
 • Fëmijët shkollor – 1 lugë të vogël (5 ml),
 • Të rriturit – 1 lugë të madhe (15 ml) 3 herë në ditë

Origjina: Gjermani

Preferohet për fëmijë mbi 3 vjeç.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën