Medizin Preloader

MUCOPLANT shurup kundër kollës me EKINACEA+Vit. C pa sheqer 100ml (gjethe Delli)

7.00

Përdoret për lehtësimin e inflamacionit të rrugëve të sipërme dhe të poshtme të frymëmarrjes, për qetësimin e kollës, vecanërisht kur shfaqet dobësim i imunitetit të organizmit

Nuk përmban sheqer dhe alkool, prandaj mund të preferohet edhe tek diabetiket

Origjina: Gjermani

 

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

90010
Brands:: Mucoplant
Brands

Përshkrimi

Përbërja: 100ml shurup përmban 8g ekstrakt Gjethe delli, pa alkool.

Përbërësit tjerë: maltitol, uje i distiluar, acid askorbik 1.00g, ekstrakt te echinacea purpurea, pa alkool 0.02g, kalium sorbat, vaj eterik te mentes.

Indikacioni:

 • Për qetësim të kollës dhe mundimet në rrugët e frymëmarrjes.
 • Mukolitik, liron sekrecionin e tepert nga rruget e frymemarrjes.
 • Imuno-stimulues, se bashku me echinacea dhe vitamine C stimulon imuniten e organizmit.

Mënyra e përdorimit:

 • Fëmijët mbi 3 vjeç: gjysëm lugë të vogël (2,5 ml),
 • Fëmijët shkollor: 1 lugë të vogël (5 ml),
 • Të rriturit: 1 lugë të madhe (15 ml) 3 herë në ditë.

Origjina: Gjermani

Preferohet për fëmijë mbi 3 vjeç.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën