Medizin Preloader

ZDROVIT Kompleks Vitamina dhe Minerale 56 kapsula

5.89

Shtesë ushqimore që përmban kompleks vitaminash dhe mineralesh që ju nevojiten për rrjedhën e duhur të proceseve fiziologjike, e kombinuar Lutein

Origjina: Europë-Poloni

Transport falas për blerje mbi 7 EUR

00900168
Brands:: Zdrovit
Brands

Përshkrimi

 • Shtesë ushqimore që përmban kompleks vitaminash dhe mineralesh që ju nevojiten për rrjedhën e duhur të proceseve fiziologjike në trup në kombinim me Lutein
 • Vitaminat e grupit B dhe Jodi janë thelbësore që sistemi nervor të funksionojë normalisht, ku i sigurojnë trupit energjinë e nevojshme dhe jane antioksidantë të fuqishëm
 • Vitaminat E dhe C, kontribuojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Kombinuar me mineralet e Zinkut dhe Hekurit, që mbështesin funksionin e sistemit imunitar
 • Hekuri merr pjesë në furnizimin e indeve me oksigjen të nevojshëm
 • Luteina, bënë pjesë në grupin e karotenoideve, dhe jep efekt antioksidant, që mund të kontribuojë në mbrojtjen e syrit nga efektet e dëmshme të radikalëve të lira të prodhuara nga veprimi i rrezeve te diellit ose rrezatimi nga ekrani i kompjuterit ose TV

Rekomandohet për të rriturit dhe adoleshent si një shtesë ditore, që mund të kontribuojë në uljen e lodhjes dhe keq-ushqyerjes në periudhat e ndryshme, aktivitete intensive fizike dhe mendore, stresi dhe puna rraskapitëse

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën