Medizin Preloader

Rreth Nesh

Rreth Nesh

0
Vite
Experiencë
pune

OTC produkte dhe Dermo-Kozmetikë me cilësi të lartë

1-AMD është kompani private distribuese e cila punon me mallra të konsumit të shpejtë (FMCG), produkte parafarmaceutike, dermo-kozmetikë dhe produkte bimore, të pranishme në të gjitha barnatoret profesionale dhe zinxhirët e marketeve në Kosovë.

Misioni dhe Vizioni

Misioni 
Kompania jonë përpiqet të ofrojë brende dhe shërbime me cilësi të lartë ndërkombëtare që do të kontribojnë në mirëqenien e përgjithshme të klientëve tanë dhe do t’i ofrojnë atyre buzëqeshjen që ata meritojnë!

Vizioni
Ne dëshirojmë të jemi një hap më afër standardeve evropiane të biznesit dhe mënyrës së jetesës.

Vlerat tona

Duke qenë një biznes familjar, ne vlerësojmë traditën, marrëdhëniet e forta dhe ato afatgjata. Ne besojmë se ky është çelësi për çdo biznes të suksesshëm.

Këtë e dëshmonë puna e vazhdueshme me brendet dhe partnerët tanë, me të cilët kemi krijuar besimin, transparencën dhe reciprocitetin.

Dhe kryesorja, vlerësimi i klientëve tanë, të cilët janë gjithmonë të parët në mendjen tonë, e na mbajnë në rrugën e duhur për të ofruar produkte të dëshmuara evropiane, të selektuara veqanërisht për ata!

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
0
  0
  Shporta juaj
  Zbraze Shportën